TRY US. WE DELIVER !

DESTINATION:GROWTH

HUB OF BUSINESS DEVELOPMENT SERVICES

M&A ADVISORY SERVICES

CORPORATE INNOVATION ADVISORY SERVICES

BUSINESS OPPORTUNITIES PIPELINE

אינטגריטס אנשים ועסקים הוקמה בשנת 2010 כמשרד יעודי לייעוץ ופיתוח עסקי המספק פלטפורמה בהתאמה אישית לפיתוח עסקי, חדשנות בתחום המקור, מודיעין עסקי ושירותי פיתוח שוק. עם השנים, הוספנו נדבך נוסף לפעילותינו והוא יעוץ בתחום המיזוגים והרכישות כאחת מאפשרויות הצמיחה של חברה \  ארגון.

בתוך כשלוש שנים מיום הקמת אינטגריטס אנשים ועסקים, הקמנו מרכז פיתוח עסקי של שירותים ופתרונות מקיפים לצרכי לקוחות, תוך הפעלת רשת קשרים איתנה ואמינה ממגוון רחב של פעילויות ומגזרים.

קובי ביטון, המייסד והמנכ"ל, בעל ניסיון רב בניהול, פיתוח עסקי ויעוץ להובלת צמיחה, מייעץ ומוביל הקמת מרכזי חדשנות ומצוינות, כמו גם בסביבת הסטארט-אפ הישראלית והאירופאית ובתרבויות עסקיות מגוונות.

באוקטובר 2017 מונה קובי למנכ"ל לשכת המסחר ישראל-יוון ובנוסף לפעילותו במסגרת אינטגריטס אנשים ועסקים.

לקובי ביטון ואינטגריטס אנשים ועסקים, ניסיון רב, רשת קשרים עניפה והיכרות מעמיקה עם הכלכלה, המסחר והתעשייה ביוון ומדינות בבלקן.

במסגרת שירותים אלו יינתן ייעוץ בתחומים הבאים ולא רק:

פיתוח עסקי. יעוץ, ליווי וניהול במידת הצורך.

שירותי מחקר בדגש על חקר שווקים גלובליים

פתיחת דלתות נכונות. המפתח לאיתור השותף הנכון ובזמן הנכון.

ניתוחי שוק

ליווי פרוייקטלי ומותאם אישית

יעוץ וליווי M&A's

WHO WE ARE

Mr. Cobi Bitton

Founder & CEO

Mrs. Yafit Guri

Administration Affairs

Mrs. Sherry Tabori-Korn

Coordinator & Project Manager ( Israel and Internationally)

Mr. Petros Fragis

Affiliation (HLS - Greece)

Integrity Partners

Affiliations - Czech Republic

פרוייקטים נבחרים

בזמן "רגיעה עסקית" שאינה מתוכננת וכתוצאה ממשבר מקומי, בינלאומי, מדיני, בריאותי, אסון טבע או כוח עליון המטלטל את השווקים בעולם, מנהלים נחבטים בדילמות שונות ולעיתים  לוקחים החלטות, לעיתים חפוזות, בין מימד ההישרדות לבין זה השואף להצמיח ולצמוח, יש לעצור, לשקול, להפנים ולקבל החלטות מושכלות, החלטות שאינן פופולריות לעיתים. זהו אתגר מנהיגותי למנכ"לים לעיצוב המציאות החדשה. יש לנצל פסק זמן זה לטובת הארגון: לחזק את יסודות הארגון, לשפר, לבצע בדק בית, לזהות חסמים וקשיים, לנקוט מהלכים משמעותיים ועוד. כל זאת על פי תנאי השוק הדינמיים היוצרים מציאות חדשה. מה שהיה, כנראה גם יחזור על עצמו בחלקו, וישתנה ברובו.

להלן, מספר דוגמאות סיוע לחברות ביעוץ וליווי תהליכים, פיתוח עסקי, משבר עסקי, PMI וביחד עם צוות אינטגריטס אנשים ועסקים, כאן בישראל ובחו"ל, כאשר הצרכים הוגדרו מבעוד מועד וחישוב דרך מחדש הינו הכרח המציאות.

  1. חברה ישראלית מובילה בתחומה בעולם מיזוג האויר, מפתחת, יצרנית ומשווקת מוצרים טכנולוגיים. הנהלת החברה קיבלה החלטה לצאת אל השוק הבינלאומי ולבחון רכישת חברות בתחום וכן פיתוח ואיתור טכנולוגיות בעלי ממשק לעולם האוורור, מיזוג אויר וטיפול באויר. אינטגריטס נתבקשה, ובעקבות המלצה של חברה יצרנית אחרת בישראל, לסייע בתכנון המהלך, איתור חברות פוטנציאליות וסריקת טכנולוגיות אשר יתאימו לאסטרטגיית הצמיחה של החברה. במסגרת זו, נדרשת חשיבה מדוייקת, מרחב יצירתי וקשר עם ארבעה גורמים שונים בחברה, כל אחד בתחומו, וסינרגטיים זה לזה. בנוסף, פיתוח הרעיון להקמת חממה טכנולוגית בחסות החברה אשר תאתר יזמים וסטארטאפים שיפתחו את טכנולוגיית המחר בעולם טיפול באוויר. במסגרת זו, פיתחנו מודל ותוכנית פעולה להקמת החממה וליווי צמוד של צוות הניהול וסיוע להזנקים המצטרפים לחממה.
  2. חברה ישראלית, סטארטאפ מוביל בעולם משאבי האנוש אשר פיתח מודל אבחון וגיוס עובדים תוך שימוש בטכנולוגיית מציאות מדומה. החברה פועלת בכמה מישורים ומבקשת לפתח את השוק האירופאי. נדרשנו לסייע באיתור שותפים עסקיים מתאימים תוך סיוע בבניית פרופיל שיתוף הפעולה המתאים, תכנון והוצאה אל הפועל של מפגשי שולחן עגול ובסופו של יום, חיבור ליצירת הסכמים מסחריים בין החברות.
  3. חברה ישראלית ובינלאומית ידועה בתחום האירוח והמלונאות. בעלי מניות והנהלת החברה ביקשו לבחון אפשרויות שונות לחילוץ מהמשבר אליו נקלעה החברה במדינה אירופאית מסויימת בשל החלת חוק איסור עישון במקומות ציבוריים ומשבר הקורונה. במסגרת זו נתבקשנו לבחון אפשרויות שונות למול גורם ממשלתי בכיר וכן בחינה צמודה של המצב והשינויים התכופים למול משרד עורכי הדין המלווה את החברה, במדינת היעד. התוצאה: הקפאת ההליכים כנגד החברה, בחינת חבילת סיוע לחברה על מנת לקבל החלטה להשיב את פעילות המלון, מסירת מניות השליטה בחברה לממשלה בתמורה לסילוק החוב.
  4. חברה ישראלית בסדר גודל בינוני בתחום הנדסה ותשתיות, לבקשת המנכ"ל, נדרש סידור מחדש של מבנה החברה, אשר יוביל לתיאום מהודק יותר בין החברות בנות ויצירת סינרגיה פוריה בין החברת ויצירת יתרון תחרותי ובמטרה לצמוח ולייצר ערך גבוה יותר לבעלי המניות ולמשקיעים בחברה. התהליך כולל בחינת כל פעילות ופירוקה לגורמים, זיהוי חסמים, איתור "רעש לבן" וניטרולו ויצירת מבנה דינמי הכולל בתוכו אסטרטגיית חדשנות אשר תהווה חלק סינרגטי בפעילות השוטפת של החברה. התוצאה: מוטת שליטה פשוטה לעומת קודמתה, זורמת. סיוע מקצועי שוטף בין חברות הבנות. התמקדות בפרוייקטים בעלי משמעות תפעולית רווחית בציר זמן קצר יותר, יצירת שותפיות עסקית עם גורם דומה במדינה אירופאית והליכה משותפת לפרוייקטים בינלאומיים.
  5. חברה בינלאומית בתחום האופנה ומקום מושבה בצפון אירופה הפועלת גם במסחר המקוון, בעלת מחזור מכירות של כחמישה מיליארד דולר אשר קיבלה החלטה לחדור לשוק הישראלי. נתבקשנו לפגוש את מנהלי האזור של החברה ולייצר תוכנית לפיתוח עסקי הכולל ביקור בישראל, תיאום ופגישות עם החברות המובילות בתחום בישראל לבחינת שותפות ומתן זכיינות לכלל או לנבחרת מותגי החברה. התוצאה: תכנון ועמידה בלוח הזמנים, ביקור בין ארבעה ימים, חמש פגישות עם המובילים בתחום והגשת דוח מפורט המסייע למקבלי ההחלטת בחברה הבילאומית, לקבלת החלטה עם מי מהחברות להתקדם ומתי. נתבקשנו ללוות את התהליך מתחילתו מועד לסופו.
  6. יזם עסקי בינלאומי הפעיל גם בדרום מזרח אסיה. נתבקשנו לבחון היתכנות להקמת מרכז יעוץ והטמעה של טכנולוגיות וכניסה למיזמים לאומיים במדינה בדרום מזרח אסיה. מדינה בת 16 מליון תושבים, מונרכחה חוקתית. התהליך כלל למידה של התרבות העסקית והחברתית המקומית. הפעלת קשרי מסחר קודמים וגיוס איש קשר מקומי אשר ילווה אותנו לאורך הדרך. למידה של הפעולות שנעשו עד כה ע"י היזם, בנית תוכנית לשישה חודשים אשר תבחן לעומק את היתכנותו של מיזם שכזה. הפרוייקט דרש נוכחות שוטפת ואחת לחודש במדינת היעד, תיאום ופגישות עם אנשי ממשל, קהיליית אנשי עסקים ויזמים מקומיים, סיורי שטח. התוצאה: דוח מפורט הכולל המלצות לביצוע מיידי. חתימה על מזכר הבנות עם הקבוצה העסקית הפרטית השניה בגודלה באותה מדינה. יצירת ארבעה צירי פעילות עסקית בתחומי הטכנולוגיה, חקלאות, רפואה וביטחון, המלצה על הקמת משרד יעוץ וניהול במדינת היעד ואיתור טכנולוגיות ומיזמים מישראל אשר יתאימו לאקו-סיסטם המקומי תוך כדי הטמעת חדשנות ויצירת שיתוף פעולה הדוק עם השגריר המכהן של אותה מדינת יעד.

יצירת קשר