קראו עוד »

קראו עוד »

כדי לפתח את הארגון, להכניס רעיונות חדשים וכדי לגרום לאנרגיה אחרת, אתם צריכים לפני הכול לדעת איך עושים זאת. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה, כי לנו בחברת אינטגריטס יש את כל מה שאתם צריכים כדי להתקדם.

ההחלטה כיצד לטפל בגלובליזציה של השווקים מציבה למנהלים בעיות סבוכות ומצריכה בחירה בין אפשרויות מורכבות. אנו חייבים לקחת בחשבון כוחות עסקיים חיצוניים וכן גורמים ארגוניים פנימיים. הכוחות העסקיים החיצוניים סובבים סביב האינטראקציה בין הגורמים המניעים את הגלובליזציה בתעשייה והדרכים השונות בהן ניתן להפוך עסק לגלובלי.

איכות, עמידות, ביצועים (QDP( Quality Durability Performance 

המודל מסייע לבחינת הממשק המקיף בין הגורמים האנושיים והמוצר או השירות שלך ולאשר האם האסטרטגיה שלך כוללת מרכיבי מפתח להצלחה.

מנהל פיתוח עסקי הינו תפקיד שחייב להיות בכל עסק, שכן אם לא יהיה לכם בעסק אדם שיהיה ממונה על הפיתוח העסקי, עלול להיות שתדרכו במקום. זה מה שקורה לעסק שלכם בשנים האחרונות ואתם רוצים לעשות שינוי?

בין אם מדובר בפיתוח עסקי לחברה קטנה, בנונית או גדולה, בשוק המקומי או הבינ"ל,
אנו משתמשים בכלי אתי פשוט אך הכרחי למתן שרות פיתוח עסקי יעיל ומסור.
כלי זה כולל למעשה תשעה מונחים, עקרונות מנחים ,בעבודה מול הלקוח  

יעוץ ניהולי זה מה שאתה זקוק לו אם אתה רואה שהדברים בעסק לא הולכים כפי שרצית ואם אתה רואה שהגיע הזמן לעשות שינוי. לא אחת קורה שאדם מחליט לעשות את הצעד, מקים עסק או חברה ורק אז מגלה שבפועל משימת הניהול לא כל כך פשוטה כמו שהוא חשב.

חברת Aldi  ותמהיל השיווק - מנסיוני האישי כיועץ עסקי
בחרתי לספר לכם מקצת על הניסיון הקצר והמדהים שלי עם Nord Aldi, רשת מרכולי הדיסקאונט העולמית.
 רשת מרכולים עם שטחי מסחר קטנים יחסית, ללא יומרה של יוקרה או מעברים עמוסי סחורה, ועם גישה של מחיר עפ"י כמות  ואיכות (לגבי האחרון אני מניח שיש שיטענו אחרת אך זה לדיון אחר). 

אינטגריטס-הפתרון שלך לאתגרים העסקיים

רוצה לנווט את העסק בכיוון הנכון? אנו נמצא את המסלול המתאים ביותר עבורך, לפיתוח, צמיחה והרחבה לשווקים חדשים.
השאר פרטים כאן ונחזור אליך לשיחת הכרות בלתי מחייבת.