הזדמנויות עסקיות

אינטגריטס הנה צומת מרכזי אליו מתנקזים הזדמנויות עסקיות מגוונות מהארץ ומחו"ל, פרויקטים מניבים, יוזמות מסחריות במגוון תחומים,יבוא / ייצוא, עסקאות חד-פעמיות, עסקאות מתמשכות, התקשרויות קצרות או ארוכות טווח, שיתופי פעולה מסחריים בארץ ובעולם ומיזמים עסקיים.

ביצוע מוקפד לכל הזדמנות עסקית

אינטגריטס פועלים על מנת להיות בטוחים כי כל השקעה או שיתוף פעולה תהיה מאוגדת בהסכם חתום של המשקיע מול החברה. אנו בוחנים כל הזדמנות עסקית המובאת לפנינו, בודקים אותה לעומקה טרם המלצתינו וחשיפתה ללקוחותינו.

ליווי בתהליך בחינת העסקה

בדיקת כדאיות, הכרות עם החברה ובעלי הפרויקט, ארגון הפגישות בארץ ובחו"ל בהתאם לצורך וסיוע בהכנת כל החומר העסקי הנדרש להכרת הפרויקט במלואו טרם ההחלטה על הכניסה לתוך המיזם / העסקה.

ייעוץ ותיווך לפני ובמהלך הפרויקט

אנו באינטגריטס לומדים את הפרויקט / המיזם שמובא לפנינו, בודקים כדאיות והיתכנות במדינת היעד ומעבירים את מסקנותינו ללקוח המתענין עם הדגשת נקודות שאנו מוצאים לנכון שיש לתת עליהם את הדעת. אנו פועלים עבור הלקוח ומתווכים עבורו בשפתו המקומית העסקית.

הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל

לאינטגריטס ראיה עסקית רחבת טווח, נסיון עשיר בליווי פרויקטים בארץ ובעולם, הכרות עם השוק המקומי במדינות רבות וקשרים עסקיים מרובים. כלים אלו מאפשרים לנו באינטגריטס לתת קשת רחבה של אפשרויות עסקיות ולרתום את היתרונות הללו לטובת המיזם העסקי / הפרויקט ולתרגם אותם להצלחה.